Zoologická zahrada Brno

Velmi mě potěšilo, že už se může do zoologických zahrad, a tak jsme se domluvily s kamarádkou a společně vyrazily do jedné z nich. Bylo to skvělé. Vyšlo nám i počasí, daly jsme si dobrůtku a přišlo nám, že ten svět už je v pořádku… alespoň na chvilku.

Hned na začátku jsme měly štěstí a viděly jsme páva s rozevřeným ocasem. Byla to úžasná podívaná, hezky se nám ukazoval. Poté co se šel schovat, jsme pokračovaly dále.

V zoo jsme viděly mláďátka surikat, velbloudů a klokánka, co se kojil, což můžete vidět na fotce pod tímto textem. Také v dětské zoo jsou malá kůzlátka, která se dají pomazlit. A věřte mi, dětská zoo opravdu není jen pro děti.

Toto mláďátko (foto nad textem) tak opravdu spinkalo a kousek dál, tak spinkal i jeden dospělý tohoto druhu. S kamarádkou nám to přišlo velmi roztomilé a jen jsme stály u výběhu a rozplývaly se. V zoologické zahradě jsme strávily bez dvou hodin celou otvírací dobu a užily jsme si to naplno. Vypnuly jsme od starostí a po pravdě mě to dost nabylo energií.

5 odpovědí na “Zoologická zahrada Brno”

  1. Úžasné fotky! Zoologická v Brně se mi moc nelíbí, přijde mi taková divná 😀 Nevím, já miluji Zlínskou. Taky jsem v ní v neděli byla na Fotokurzu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.