Říjnové knižní přírůstky

I když momentálně moc nečtu, knihu si ráda koupím. Povedlo se mi za říjen si pořídit knihy dvě plus jedna byla opožděný narozeninový dárek, takže se má knihovna rozrostla o tři nové přírůstky.

Obě knihy jsem koupila ve slevě za 99 Kč. Nová zkouška je druhým dílem série Démoni z Los Angeles, v listopadu by měl vycházet díl třetí. Nejspíš počkám, až bude také ve slevě. Jako druhou knihu jsem si koupila horor Sídlo hrůzy, který mám rozečtený.

Třetí kniha, která mi přibyla, je Brno 100 od Lukáše Hejlíka. Jedná se o putování po brněnských kavárnách, bistrech, barech a restauracích. Zatím jsem knihu jen prolistovala, ale těším se, až si k ní pořádně sednu a někam podle ní vyrazím.

6 odpovědí na “Říjnové knižní přírůstky”

  1. Četla jsem první díl Démonů z Los Angeles a na další se chystám. 🙂 Jako nenáročná oddechovka je to naprosto ideální… i když, co si budeme povídat, toho děje tam moc není. 😛

  2. Pěkné přírustky! Já bych chtěla někdy vyzkošuet cestování podle knih. Nezkoušela jsem ani cestopis, ani „žradelnopis“, jak tomu říká moje babička. Ale myslím, že bych hlavně v případě gastromapy zavítala na místa, kam bych normálně nevkročila 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.