Moje zkušenosti s Chaukiss

Chaukiss

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s dalším e-shopem. Narazila jsem na něj už před nějakým časem a jsem velice spokojená se službami. Tato objednávka už je několikátá, kterou jsem již udělala a stále je vše na jedničku.

Tímto článek bych vám chtěla rovnou dát tip na nějaké vánoční dárečky, které můžete na webu vybrat.

Jedná se o webovou stránku, na které můžete zakoupit převážná přáníčka k různým příležitostem například svatba, výročí, narozeniny, narození dítěte. Vše je tam přehledné a můžete si jen vybrat příležitost, kterou potřebujete a nemusíte se protloukat všemi přáníčky (což já osobně dělám ráda). Kromě přáníček si můžete na stránce zakoupit plátěnky, TO DO listy, čokolády, mramorové tácky atd.

Já převážně e-shop využívám na přáníčka. Tentokrát jsem objednávala vánoční, které budeme letos s manželem rozesílat příbuzným. Pokaždé přijde balíček krásně zabalený s ručně psaným vzkazem, což je vážně milé. Schovávám si je i s nálepkou, která přijde.

Kromě přáníček jsem si objednala i novou sadu záložek. Momentálně mají sady dvě po čtyřech záložkách, tu novější jsem vzala i kamarádce na Vánoce. U nich mám jistotu, že ji mít určitě nebude, protože tuto webovou stránku nezná.

Opět vše proběhlo bez potíží a já se těším, až přáníčka rozešleme a potěšíme tím naše okolí.

3 odpovědi na “Moje zkušenosti s Chaukiss”

  1. Podle fotek vidím, že jsou přáníčka opravdu hezká 🙂 Originální přání od srdce určitě potěší 🙂 I v dnešní době plné emailů a sociálních sítí 🙂

  2. E-shop vůbec neznám, ale tedy naprosto mě uchvátil… i způsob jakým balíček odesílají, jak jej balí a ty přáníčka ♥ to je nádhera 🙂 Na Vánoce také posíláme pohlednice rodině, takže se tam ráda podívám… a nechám se od tebe inspirovat :), protože to vypadá opravud překrásně 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.