Moje zkušenosti s Dedoles

Dedoles

Máte nějakou oblíbenou značku? Tou mou je Dedoles a jejich veselé ponožky. Už dříve jsem nosila každou ponožku jinou a tvořila si páry, které by se neměly nikdy setkat… a pak přišli oni a jejich kolekce.

Začalo to nevinně. Nejdříve prodávaly trička americké značky respektující přírodu a postupně se dopracovali k vlastní značce triček. Po tričkách přišly první ponožky, povedlo se rozšířit e-shop do zahraničí, a pak se to stalo. Psal se rok 2018 a byl spuštěn prodej veselých ponožek, které jsou každá jiná. Prodávají je dodnes, ale jejich nabídka se ovšem rozšířila o nové produkty jako například plavky, pantofle, legíny, spodní prádlo atd.

Nepamatuji si, kdy jsem dostala první ani jaké to byly, ale plný šuplík dost vypovídá o tom, že se staly pravidelným dárkem, který najdu v narozeninovém balíčku anebo pod stromeček na Vánoce.

Dvacátého čtvrtého června jsem si ponožky objednala sama a musím se přiznat, že jsem byla trochu zklamaná s doručením. Balíček měl přijít druhého července na jednu z poboček Zásilkovny, prvního července mi přišel e-mail, že se balíček zpozdí. Nebylo uvedeno, jak dlouho ani důvod. Nakonec balíček dorazil sedmého července. Na balíček jsem sice nespěchala, ale těšila jsem se, až bude doma. Jinak celá objednávka byla v pořádku, zboží přišlo všechno a nepoškozené.

Je možné, že toho mají moc či nějaké problémy s dodáním materiálu. Tato malá nepříjemnost mě však neodradila, abych se ponožek vzdala. Už se těším na nové kolekce 🙂

Máte s touto značkou zkušenosti?

7 odpovědí na “Moje zkušenosti s Dedoles”

  1. Osobní zkušenosti s Dědoles nemám. Doslechla jsem se o něm teprve tento rok… kolegyně si tam ponožky objednává… a od té doby jsem viděla i reklamy apod. 🙂
    Přijdou mi ty ponožky zajímavé 😀 Ale kupovat si je asi neplánuju 🙂
    Je škoda, že se ti balíček zpozdil, kdo ví, kde byla chyba 😀
    Mě ještě nikdy takový e-mail nepřišel a většinou to přišlo v pořádku 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.