Moje zkušenosti s Mybabystore

Mybabystore

Pokud máte v okolí malé děti stejně jako já, tak přesně pro vás tu mám tip na tento e-shop. Osobně mám ale s ním rozporuplnou zkušenost.

Zboží jsem objednávala a rovnou i zaplatila 11. října. Ještě ten den mi přišel informační email, že zboží jim přišlo včera a další přijde až za dva týdny. Počítala jsem tedy s tím, že má objednávka bude vyřízena až za ty dva týdny. Bohužel po třech týdnech jsem neměla žádné nové informace, a tak jsem se ozvala. Na e-shopu u toho zboží, které jsem měla vybráno, bylo napsáno, že je dostupné do čtyř týdnů. Po třech dnech mi přišla informace, že zboží přijde další týden. Říkala jsem si, že to tedy odpovídá těm čtyřem týdnům, počkám si… no ani po pěti týdnech jsem neměla svou objednávku a ani žádné informace, co se děje.

Nerada to dělám, ale když mi přišel email, jak jsem spokojená se službami e-shopu, naštvala jsem se a napsala špatné hodnocení a k tomu další email. Může to být náhoda nebo také ne, ale chvilku po mém negativním hodnocení mi přišel email, že má objednávka byla konečně odeslána (16. listopadu). Zboží přišlo ve větší krabici a plavalo tam, naštěstí vše bylo v pořádku.

Když to shrnu, není to přímo špatná zkušenost. Zboží nakonec přišlo a nebylo poškozené, ale z mé strany to není ani dobrá zkušenost. To nejdůležitější však je, aby dárečky dobře sloužily 🙂

4 odpovědi na “Moje zkušenosti s Mybabystore”

  1. Já děti nemám, ale tento e-shop bude zvláštní, taky si říkám, že je zvláštní, že hned po špatném hodnocení, ti najednou přišel email, že zboží je na cestě. Já bych si bejt tebou z toho obchodu nic neobjednávála, podle toho co zde píšeš. Ale hlavní je, že zboží přišlo v pořádku.

  2. To je škoda, že to přišlo po tak dlouhé době :(. Vždycky, když něco objednávám přes net, tak se bojím, aby peníze v pořádku přišly, aby zboží nebylo poškozené apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.