Moje zkušenosti s Popelčino

Popelčino

Na sociálních sítích ráda sleduji různé tvoření a díky tomu jsem narazila na paní, která tvoří naprosto úžasné produkty z polymerové hmoty například náušnice, prstýnky, přívěsky na klíče atd. Ale já paní oslovila hlavně proto, že z hmoty vyrábí originální záložky.

Motiv si můžete vybrat sami anebo se inspirovat tím, co už paní vyrobila. Já jsem využila oboje, paní mi poslala návrhy, zda souhlasím, a pak se pustila do konečného stádia výroby. Záložky jsem si objednala druhého ledna a balíček mi dorazil dvacátého osmého února. Věřím, že se lze s paní domluvit i na rychlejší výrobě, ale já na to nespěchala.

Nejvíce paní obdivuji za to, že dokázala vytvořit záložku našeho pejska z fotky. To mi opravdu udělalo radost, až je mi líto tu záložku používat, abych jí neublížila. Většinu z nich mám jako dárečky, tak doufám, že udělají radost. Ještě jsem je však nestihla předat.

7 odpovědí na “Moje zkušenosti s Popelčino”

  1. Paní je neskutečně šikovná, věřím, že všechny záložky udělají obrovskou radost obdarovaným 😀 Mně se mocí lbí ten mýval a ty mývalí naušníčky k tomu, jsou též kouzelné 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.