Červnové knižní přírůstky

Za červen jsem si koupila pouze jednu knihu, ale další dvě si ke mně našly cestu. Nakonec se tedy má knihovna rozrostla o tři nové kousky.

První knihou je horor Kill Creek od spisovatele Scott Thomas, po které jsem docela pokukovala od jejího vydání. Bohužel celkové hodnocení knihy mě stále odrazovalo, ale říkejme tomu štěstí, kniha si ke mně cestu našla.

Druhou knihou je Příběhy z vesMíru od Anie Songe, kterou jsem dostala od kamarádky k narozeninám. Knihu jsem zatím jen prolistovala, ale dojem vyvolala dobrý. Od autorky jsem četla její první knihu a bylo milé počteníčko. Na tuhle se těším.

A tohle je první kniha, kterou jsem si v červnu koupila, ale zároveň je to třetí kniha, která si do knihovny našla cestu. Jedná se o knihu Život na naší planetě: Mé svědectví a vize pro budoucnost od sira Davida Attenborougha. Musím se přiznat, že ji rovnou čtu, protože jsem viděla dokument a ráda bych si i o tom přečetla. Nejdříve jsem přemýšlela, že si knihu pouze půjčím, ale myslím si, že není na škodu ji mít v knihovně a moci ji půjčovat svému okolí.

5 odpovědí na “Červnové knižní přírůstky”

  1. Kniha od Davida Attenborougha znám, ale číst ji nechci. Raději si pustím seriál, který je stejný. Takové knihy nečtu, mám z toho akorát depky. Všechno jde pomalu do háje a plno lidí si to neuvědomuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.