Moje zkušenosti se Skinners

Skinners

Skinners je český e-shop s ponožkobotami, které umožňují pohodlnou a zdravou chůzi pro vaše nohy. Jejich sortiment lze zakoupit i kamenných obchodech po celém světě. Seznam obchodů a jejich sídla naleznete na webové stránce v rubrice Objevit více, a pak v Lokalizátor obchodů.

Nebýt kamarádky, která je vlastní, nosí a nedá na ně dopustit, bych za prvé o nich ani nevěděla a za druhé nezkusila. Dlouho jsem odolávala, ale pak měli připravenou dvacetiprocentní slevu a dopravu zdarma pro e-shop, tak jsem nakonec objednala. S velikostí jsem se poradila s kamarádkou, která mi doporučila si vzít o číslo menší než mám obuv a já to doporučuji i vám, pokud nechcete nebo nemůžete se zastavit v kamenném obchodě a vyzkoušet si je. Padnou mi skvěle.

Jelikož nenosím ani stejné ponožky, koupila jsem si dvoje (červené a modré) a nosím každou jinou, jak můžete vidět na fotce. Za začátku to byl zvláštní pocit a připravte se na nevhodné reakce okolí.

Jako první jsem je vyzkoušela na dvanáctihodinové směně v práci, kdy celý den chodím, a přiznávám, že mě nožky bolely více než v přezůvkách, co nosívám. Když jsem zavrhnula práci, začala jsem je nosit do města. To se mi bohužel také nevyplatilo, na šlapkách se mi udělaly puchýře na obou nohách. Ale co se vyplatilo, je změna terénu. Chodit s nimi jenom po tvrdém povrchu dlouhodobě mi není příjemné. Ponožkoboty mi vyhovují na procházky s pejskem do přírody, na vyběhnutí do obchodu a věřím, že i na nějaké výlety se vyplatí. Avšak zatím nevyzkoušeno.

Znáte tento produkt? Máte s ním osobní zkušenost?

6 odpovědí na “Moje zkušenosti se Skinners”

  1. Já o nich vím, už jsem na ně taky koukala, protože si myslím, že je to pro nohy super. Ale je fakt, že já nosím hodně šaty a takovou tu „ženskou“ módu a k tomu mi takové „boty“ prostě moc neladí. 🙂 Věřím ale, že ty pohledy lidí kolem musí stát za to. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.