Buffy a Angel: Pekelná brána

Letošní rok vyšlo pokračování komiksů Angela a Buffy, na které jsem se moc těšila. A po dočtení jsem rovnou zjistila, že bude další díl, ale naštěstí tento nekončí tolik otevřeně jako ty předchozí.

Na tvorbě komiksu se opět podílel Joss Whedon, režisér, producent a zároveň i scénárista seriálu Buffy, přemožitelka upírů a seriálu Angel. Komiks nedoporučuji číst samostatně, je třeba znalost předchozích dílů. Hlavně tedy komiksu Buffy přemožitelka upírů – Kousnutí, ve kterém Drussila otevřela pekelnou bránu. A právě tento díl je o tom, jak se Buffy snaží bránu zavřít a zabránit dalším příšerám vyjít z ní ven.

Buffy se vydává do pekelné brány, aby se ji pokusila zavřít, ale není na to sama. Její přátelé jsou však upozaděni. Buffy se zde poprvé setkává s upírem Angelem, který jí přišel pomoci. Děj je hned od začátku plný akce, tajemství a začínajícího nového přátelství.

Komiks má úžasnou obálku a je celkově famózně graficky zpracovaný. Těším se na další díl a jsem zvědavá, jak se vše vyvine dále.

3 odpovědi na “Buffy a Angel: Pekelná brána”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.