Angel – Město démonů

Před Vánoci jsem si pořídila druhý díl komiksové série o upírovi Angelovi, na kterém se opět podílel Joss Whedon, scénárista seriálu Angel. Celkový dojem z komiksu bohužel nebyl takový, jako když ho rozbalila a přivoněla si k němu.

Líbí se mi propojení nejen s prvním dílem komiksu Angel – Lidskost, ale také s komiksem Buffy a Angel: Pekelná brána, který je hlavním důvodem, proč v tomto díle série chybí upír Angel. Ten na začátku odjíždí a už se neobjeví, ale naopak se zde objeví upír Spike, který se snaží spolupracovat s Charlesem Gunnem a Fred Burkle, které dal Angel dohromady díky pomoci Lilith.

Komiks je opět skvěle graficky zpracovaný, ale děj bohužel na mě působí nudně, nic zajímavého se vlastně neodehrává a prostě mi tam chyběl Angel. Doufám, že vyjde další díl, ale četla jsem, že jsou bohužel problémy s právy a možná už u nás z této série nic. Nezbývá nic jiného než čekat a doufat.

4 odpovědi na “Angel – Město démonů”

  1. Seriál Angel jsem mívala ráda, i Buffy 🙂 Žádný komiks jsem dlouho nečetla. Je škoda, že děj působil nudně. Tak snad se vyřeší problémy s právy a příští díl se ti bude líbit více 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.